Tuesday 22nd June 2021

توجه به ظرفیت های شهرستان‌ها برای ایجاد شهرهای خلاق

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، امروز در جلسه شورای شهرهای خلاق شهرستان زنجان که با حضور کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، عسگری فرماندار شهرستان زنجان و سایر اعضای جلسه در محل فرمانداری زنجان تشکیل شد فرماندار زنجان با تاکید بر نقش شهرهای خلاق در رونق اقتصادی افزود: ظرفیت های خوبی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری شهرستان داریم باید از این ظرفیت های ساری و جاری در ایجاد شهرهای خلاق استفاده نماییم.

عسگری افزود: ظرفیت های در استان و شهرستان ما وجود دارد که توجه کمتری به آنها شده مانند ظرفیت فرش دستبافت و یا فعالیت معلولیت روشن دل ما در حوزه سفال گری ظرفیت های مورد غفلت قرار گرفته است که حتما باید در ایجاد شهرهای خلاق مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد : در حوزه عکاسی فعالیت های بسیار ارزنده‌ای به صورت آرام  شکل گرفته همانندجشنواره بین المللی عکس سلامت و جشنواره بین المللی عکاسی نجومی جهان در شب( TWAN )و ظرفیت بسیار عالی را در زمینه عکاسی در شهرستان به وجود آورده است و آثار خلق شده در آنها توسط عکاسانی زنجانی در سطح جهان مطرح نموده است.

عسگری با تاکید بر هم افزایی نهادهای مشارکت کننده در این طرح خاطر نشان کرد : با ایجاد هم‌افزایی باید همراه معرفی شهرهای خلاق، روستاهای خلاق نیزمورد توجه قرار گرفته و به جهان معرفی شوند.

در این جلسه اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. 

نقشه آدرس پستی

اطلاعات تماس با ما

آدرس١: تهران، خيابان قائم مقام فراهانى، خيابان فجر، نبش كوچه كيهان، ساختمان فجر
تلفن: ٨٨٣١٨٦٥٨-٠٢١
دورنگار: ٨٨٣١٨٦٥٢-٠٢١
كدپستى: ١٥٨٩٧٤٣١١١

آدرس ٢:
تهران، جنب تالار وحدت، معاونت هنرى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، طبقه دوم
تلفن: ٦٦٧٠٥١٠١-٠٢١ داخلى ٤١٨

كليه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی متعلق به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران می باشد(طراحی و اجرا:09125010846)

Template Design:Dima Group