Tuesday 20th October 2020

کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در اردبیل برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر اسحاقی در کارگاه شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر استان اردبیل با اشاره به اقدام به جا و مناسب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اجرای طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در سطح کشور، افزود: این طرح در سطح ملی و با هماهنگی و همسویی با الگوی بین المللی در حال شکل گیری است.

وی با تاکید بر این که در اجرای این طرح باید فارغ از هر گونه چارچوب‌های سیاسی داشته‌های خود را به اشتراک بگذاریم، ادامه داد: شهرها باید بر اساس ظرفیت و پتانسیل خود و ارائه راهبردهای کاربردی در توسعه فرهنگ و هنر و تقویت روحیه فرهنگی و هنری حوزه خویش قدم بردارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل این طرح را یکی از پروژه‌های زیرساختی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد و یادآور شد: برای پیشبرد اهداف طرح مذکور و رسیدن به جایگاه مطلوب و دستیابی به توسعه متوازن و همه جانبه شهرها، مشارکت سایر دستگاه‌های اجرای استان و شهرستان ها الزامی است.

به گفته اسحاقی با تعامل و همفکری همه دستگاه‌های متولی فرهنگ و هنر در آینده نه چندان دور امیدوار به شکوفایی و رشد متوازن فرهنگ و هنر تمامی شهرها و توسعه عدالت فرهنگی در سطح استان خواهیم بود.

نقشه آدرس پستی

اطلاعات تماس با ما

آدرس١: تهران، خيابان قائم مقام فراهانى، خيابان فجر، نبش كوچه كيهان، ساختمان فجر
تلفن: ٨٨٣١٨٦٥٨-٠٢١
دورنگار: ٨٨٣١٨٦٥٢-٠٢١
كدپستى: ١٥٨٩٧٤٣١١١

آدرس ٢:
تهران، جنب تالار وحدت، معاونت هنرى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، طبقه دوم
تلفن: ٦٦٧٠٥١٠١-٠٢١ داخلى ٤١٨

كليه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی متعلق به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران می باشد(طراحی و اجرا:09125010846)

Template Design:Dima Group