Tuesday 11th May 2021

کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، اولین دوره کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با حضور رؤسا و کارشناسان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، نمایندگان شهرداری های استان و رؤسای انجمن های فرهنگی و هنری در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، درابتدای این کارگاه ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بیان شده است گفت: ایشان در این بیانیه صراحتا به درون زایی اقتصاد با نگاه به ظرفیت های داخلی تأکید نموده اند.

کارگران در ادامه ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر، آینده نگری و آمایش، از برنامه های تحولی و اساسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در استان ها می باشد گفت: در این راستا چنین کارگاه هایی به محوریت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری شهرداری ها در سطح کشور برگزار می شود.

وی در ادامه در خصوص شهرهای خلاق فرهنگ و هنر گفت: به طور معمول، در شهرها پتانسیل های فرهنگی و هنری وجود دارد که بالقوه نشده اند و طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در صدد بالقوه نمودن این پتانسیل ها می باشد و برای عملی نمودن این طرح باید شرایط ارائه ایده را برای عموم فراهم نماییم تا در صورت امکان و با توجه به شرایط، ایده ها را عملی نماییم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: راه اندازی مشاغل متنوع در حوزه فرهنگ و هنر می تواند ضمن بازآفرینی هویت فرهنگ و هنر و بالا برن اعتماد به نفس جامعه، موجبات تقویت روحیه امید و تزریق نشاط، ایجاد جامعه ای پویا و مبتکر با مجموعه ای از فضاهای فرهنگی و هنری با مردمانی با انگیزه و خلاق و فعال را فراهم نماید و نهایتا از حوزه هنر و فرهنگ برای یاری رساندن به بازسازی اجتماعی استفاده کند.

نقشه آدرس پستی

اطلاعات تماس با ما

آدرس١: تهران، خيابان قائم مقام فراهانى، خيابان فجر، نبش كوچه كيهان، ساختمان فجر
تلفن: ٨٨٣١٨٦٥٨-٠٢١
دورنگار: ٨٨٣١٨٦٥٢-٠٢١
كدپستى: ١٥٨٩٧٤٣١١١

آدرس ٢:
تهران، جنب تالار وحدت، معاونت هنرى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، طبقه دوم
تلفن: ٦٦٧٠٥١٠١-٠٢١ داخلى ٤١٨

كليه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی متعلق به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران می باشد(طراحی و اجرا:09125010846)

Template Design:Dima Group