Tuesday 20th October 2020

کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در یزد برگزار شد

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از برگزاری کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر خبر داد.

فاطمه موسوی زاده ضمن اعلام این خبر افزود: این کارگاه در دو بخش، توسط آقایان صحرایی و خلیلی برگزار شد.

وی ادامه داد: در کارگاه نوبت اول، آقای صحرایی به توضیح طرح شکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر، اهداف طرح، مزایای عضویت در شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر، برنامه ریزی مشارکتی، مفهوم، مزایا، دشواری ها، گروه های مشارکت کننده در برنامه ریزی مشارکتی و مراحل حل مسئله یا تدوین برنامه مشارکتی توضیح داد و شرکت کنندگان در این کارگاه به  صورت گروهی به ارائه نظرات خود پرداختند.

وی در ادامه توضیح داد: در کارگاه نوبت دوم، دکترخلیلی به ارائه توضیحاتی در خصوص حل مسئله و برنامه ریزی مشارکتی در عمل، معرفی موضوعات و شهرهای پیشنهادی استان یزد، تدوین برنامه برای شهرها شامل چشم انداز، اهدف، اسراتژی ها، برنامه های اقدام، ویژگی های عمومی برنامه شهرهای خلاق و کارگاه تدوین مشارکتی راهبردها و برنامه اقدام برای شهرها صحبت کرد و شرکت کنندگان به تحلیل مباحث مطرح شده و ارائه نظرات خود پرداختند.

اولین دوره کارگاه آموزشی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با حضور رؤسا و کارشناسان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، نمایندگان شهرداری های استان و برخی رؤسای انجمن های فرهنگی و هنری در سالن همایش باقرالعلوم یزد برگزار شد.

نقشه آدرس پستی

اطلاعات تماس با ما

آدرس١: تهران، خيابان قائم مقام فراهانى، خيابان فجر، نبش كوچه كيهان، ساختمان فجر
تلفن: ٨٨٣١٨٦٥٨-٠٢١
دورنگار: ٨٨٣١٨٦٥٢-٠٢١
كدپستى: ١٥٨٩٧٤٣١١١

آدرس ٢:
تهران، جنب تالار وحدت، معاونت هنرى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، طبقه دوم
تلفن: ٦٦٧٠٥١٠١-٠٢١ داخلى ٤١٨

كليه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی متعلق به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران می باشد(طراحی و اجرا:09125010846)

Template Design:Dima Group