Tuesday 20th October 2020

کارگاه آموزشی شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر استان ایلام برگزار شد

کارگاه آموزشی شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر استان ایلام روز دوشنبه سیزدهم آبان‌ماه در دو نوبت صبح و عصر  با حضور سی نفر از اداره ارشاد استان و شهرستان ها، نماینده شهرداری ها و انجمن های فرهنگی وهنری استان ایلام در مجتمع فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار گردید.

در این نشست که با حضور دکتر سلمان انصاری زاده و محمدکاظم متولی برگزار شد  به افراد حاضر در جلسه آموزش‌های لازم برای تسهیل‌گری ارائه شد تا با هم اندیشی و همفکری و تسلط به مهارت‌های لازم با حضور در شهر‌های خود بتوانند ایده‌ها و اهداف شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر را بهتر تبیین کنند.

در ابتدای جلسه عبدالحسین رحتمی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ضمن خوشامدگویی به میهمانان و مدرسین دوره هدف از این برنامه را اشنایی بیشتر نهادها و سازمان ها با طرح شبکه خلاق فرهنگ و هنر دانست. در ادامه دکتر سلمان انصاری زاده ضمن تبریک پیوستن شهر سنندج و شهر بندرعباس به شبکه شهرهای خلاق یونسکو ابراز امیدواری کرد که با تلاش و کوشش مردم و مسئولین شاهد روزی باشیم که شهر ایلام و شهرستان های آن نیز به شبکه شهرهای خلاق جهانی بپیوندد. سپس به تشریح اهداف شبکه شهرهای خلاق، رویکرد و ساختار آن اشاره کرد.

در ادامه نیز مهندس متولی به تشریح کارگاه اموزشی و نحوه مشارکت نهادها و سازمان های مربوطه جهت ارائه برنامه شهرها در حوزه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر اشاره داشتند و به تشریح گام های اجرایی طرح پرداختند.

نقشه آدرس پستی

اطلاعات تماس با ما

آدرس١: تهران، خيابان قائم مقام فراهانى، خيابان فجر، نبش كوچه كيهان، ساختمان فجر
تلفن: ٨٨٣١٨٦٥٨-٠٢١
دورنگار: ٨٨٣١٨٦٥٢-٠٢١
كدپستى: ١٥٨٩٧٤٣١١١

آدرس ٢:
تهران، جنب تالار وحدت، معاونت هنرى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، طبقه دوم
تلفن: ٦٦٧٠٥١٠١-٠٢١ داخلى ٤١٨

كليه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی متعلق به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران می باشد(طراحی و اجرا:09125010846)

Template Design:Dima Group