Tuesday 11th May 2021

فراخوان شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر

فراخوان شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران علمی و اجرایی طرح در سالن جلسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد

فراخوان شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنرابراهیم حیدری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: همزمان با آغاز به کار رسمی شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر کشور، جلسه گفتگو با مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها با موضوع راه اندازی شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها از توان و ظرفیت‌های شهر‌های خود در حوزه فرهنگ و هنر گفتند و پیشنهاد‌های آن‌ها از این طریق اخذ شد.
وی افزود: پس از اعلام فراخوان و بیان پیشنهاد‌های مدیران شهری و تکمیل فرم‌ها مشخص می‌شود که چه ظرفیت‌های بومی و محلی در بخش‌های فرهنگ و هنر شهر‌ها داریم تا این ظرفیت‌ها پویا شود و با کمک نهاد‌ها و سازمان‌های خصوص و شهرداری‌ها بتوانیم اقتصاد درونزای این حوزه‌ها را فعال کنیم.
دبیر اجرایی شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر در پاسخ به این سؤال که اسامی شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر چه زمانی معرفی می‌شوند گفت: امروز فراخوان شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر اعلام شد و مرداد موضوعات کلی را در ۹ رده موضوعی مشخص می‌کنیم و پس از آن زیر شاخه‌های موضوعی تعیین می‌شود تا پس از آن شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر معرفی شوند.
پیش از این ۲شهر خلاق کشورمان در بخش‌های مختلف در لیست شهر‌های خلاق جهان به ثبت رسیده است، اما شناسایی و برگزیدن شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر کشور اقدام جدیدی است که با بررسی ظرفیت‌های شهر‌های کشور تا چند ماه آینده اعلام می‌شود.

نقشه آدرس پستی

اطلاعات تماس با ما

آدرس١: تهران، خيابان قائم مقام فراهانى، خيابان فجر، نبش كوچه كيهان، ساختمان فجر
تلفن: ٨٨٣١٨٦٥٨-٠٢١
دورنگار: ٨٨٣١٨٦٥٢-٠٢١
كدپستى: ١٥٨٩٧٤٣١١١

آدرس ٢:
تهران، جنب تالار وحدت، معاونت هنرى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، طبقه دوم
تلفن: ٦٦٧٠٥١٠١-٠٢١ داخلى ٤١٨

كليه حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی متعلق به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران می باشد(طراحی و اجرا:09125010846)

Template Design:Dima Group